Dobroty z farmy u sv. Anny po celý rok!

Milí přátelé našich dobrot,

nezapomeňte, že pro vás připravujeme produkty z mléka od našich jerseyských kraviček přes celou zimu.

Můžete se těšit na mléko, tvaroh, bílý jogurt, ochucené jogurty a sýry. A nesmíme zapomenout ani na oblíbené a vyhlášené poháry.

Najdete nás na vám již známých místech. V Holešovické tržnici jsme na našem stánku od čtvrtka do soboty, v Říčanech jsme pro vás každou sobotu v době od 8. do 11. hod.

 Těšíme se na vás a rovnou tu máme novinku v podobě soutěže.

Pošlete nám svůj tip na otázku „kolik jerseyských kraviček máme právě na naší farmě“ a pro 3 nejpřesnější tipy máme připravený balíček plný našich dobrot v celkové hodnotě 200 Kč.

Kdo může vyhrát?

Každý, kdo zašle svůj tip. Svůj tip vkládejte jako komentář k příspěvku o soutěži na našem facebooku https://www.facebook.com/farmarstvi.cz/. Máte jen jednu šanci = můžete tipovat právě jednou, jinak budete ze hry vyloučeni. O dobroty hrajeme od 08. ledna 2019 do 20. 01. 2019. Při shodě tipů rozhoduje čas/termín vložení tipu. Výherce zveřejníme na našem facebookovém profilu nejpozději 24. ledna 2019.  Pro vítěze bude balíček dobrot připraven buď v Holešovické tržnici nebo v Říčanech.

Budeme rádi, když podpoříte naši aktivitu na https://www.facebook.com/farmarstvi.cz/ a dáte nám like. Zároveň nás moc potěší, když informace z naší farmy u sv. Anny nasdílíte se svými přáteli.